Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

O nas

nowe_logo

RECYKLING I  UTYLIZACJA ODPADÓW

NIP: 659-154-26-86

REGON: 122678118

Numer BDO: 000018346

Firma „TOMAD” działa na rynku surowców wtórnych już od 1994 roku. Obecnie posiadamy Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego, który mieści się na ul. Kolejowej 39, 32-332 Bukowno.

Prężnie działamy na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego, gdzie odbieramy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny jak również surowce wtórne, zarówno od klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, odpowiednią kadrę pracowniczą oraz stosowne zezwolenia oraz środki transportu pozwalające na sprawne prowadzeniem działalności w zakresie transportu, zbierania oraz przetwarzania odpadów w tym zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Wszelkiego rodzaju asortyment wytwarzany przez nas z Zakładzie Przetwarzania ZSEiE możecie państwo zobaczyć tutaj. W swojej działalności stawiamy na partnerstwo, rzetelność i solidność.

Jesteśmy lojalni i wywiązujemy się z przyjętych zobowiązań. Zadowolenie klientów z realizowanych przez nas usług to dowód na nasz profesjonalizm.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy cenią sobie profesjonalne podejście do współpracy oraz chcą dbać o otaczające nas środowisko.

Back to top